امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40867
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مناظره عملکرد مطبوعات در ایران که هم اکنون از شبکه یک سیما در ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مناظره عملکرد مطبوعات در ایران که هم اکنون از شبکه یک سیما در حال پخش است اظهار داشت: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هیچگونه وابستگی ندارد و اینکه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس وابسته به سپاه است حرف احمدی‌نژاد و دیگران بوده است.

سیدنظام‌الدین موسوی با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «من افتخار می‌کنم یک پاسدار باشم»، ادامه داد: بنده نیز افتخار می‌کنم که پاسدار باشم؛ من یک خبرنگار هستم و از 20 سال قبل شروع به فعالیت کردم.

وی یادآور شد: سپاه حافظ منافع نظام و انقلاب است و مطابق قانون اساسی می‌تواند در همه حیطه‌ها ورود داشته باشد.

وی با بیان اینکه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هم مانند همه جا می‌تواند امکاناتی را از برخی مکان‌ها دریافت کند، ابراز داشت: خوشبختانه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جاهایی پول دریافت نمی‌کند که ناپاک باشد مثلاً برخی رسانه‌ها از شهرام جزایری پول دریافت کرده‌اند و این پول ناپاک است و فرجام نیز مشخص خواهد بود.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به اینکه چرا رسانه‌ها به تیراژ نمی‌رسند، گفت: قصد سرکوفت زدن به رسانه‌ها را نداریم اما ما در حوزه اینترنت وضع بهتری از کتاب داریم.

موسوی یادآور شد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جزء 70 سایت برتر دنیا است.

وی یادآور شد: در حوزه مکتوب به دلیل تجربه‌های تلخ و عدم تداوم و بی‌اعتمادی برخی از مردم مشکلاتی به وجود آمده است.

وی یادآور شد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سال ۸۶ به خاطر انعکاس یک خبر ۳ روز توقیف شد.

در ادامه محمدکاظم انبارلویی سردبیر روزنامه رسالت اظهار داشت: در ارتباط با نقد دولت گذشته ده‌ها مقاله داشته‌ام بنابراین ما را متهم نکنند.

وی با اعلام اینکه ۲۷ سال فعالیت رسانه‌ای داریم ابراز داشت: این مطلب که عنوان شد که چند روزنامه و مطبوعات خصوصی است باید گفت که اینها یک صدا هستند در چند بلندگو.

وی بیان داشت: راجع به موضوعی اغراق وجود دارد که گردش اطلاعات فقط توسط رسانه مکتوب صورت می‌گیرد.

وی یادآور شد: در حوزه رسانه هم اکنون روابط سنتی ارتباطات و اطلاعات وجود دارد که در ایران نوعی از آن وجود دارد که در هیچ جای دنیا مشاهده نمی‌شود.

انبارلویی ابراز داشت: در رابطه با تیراژ مکتوب مجلات رشد که در آموزش و پرورش وجود دارد تیراژی بالغ بر 2 تا 3 میلیونی دارند و مردم نیز پول می‌دهند و می‌خرند.

وی روند تیراژ روزنامه‌ها را متأثر از موضوعاتی از جمله نکات حرفه‌ای، جذابیت‌ها و یک سری ممنوعیت‌ها دانست.

وی یادآور شد خیلی نباید غصه موضوعاتی از این دست را خورد، در موضوع گردش اطلاعات و ارتباطات موضوعات دیگری نیز دخیل است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار