امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40877
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه القدس العربی، اظهارات اخیر "بندر بن سلطان" رئیس سازمان جاسوسی عربستان مبنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه القدس العربی، اظهارات اخیر "بندر بن سلطان" رئیس سازمان جاسوسی عربستان مبنی بر اینکه " قطر  متشکل از 300 نفر به همراه یک شبکه تلویزیونی است و  از مولفه های تشکیل یک کشور محسوب نمی‌شود"، واکنش وسیعی در شبکه های اجتماعی داشت.

فعالان شبکه های اجتماعی در قطر اظهارات رئیس سازمان اطلاعات عربستان را موهن دانسته و به شدت آن را محکوم کردند.

«خالد العطیه»  وزیر خارجه قطر در صفحه تویتر خود نوشت: "هر شهروند قطری معادل یک ملت است و ملت قطر عبارت از یک امت به معنای کامل آن است. این چیزی است که به فرزندان خود می آموزیم و به طرف مقابل نیز احترام می گذاریم."

در همین راستا روزنامه نگاران قطری نیز نسبت به اظهارات رئیس سازمان اطلاعات عربستان واکنش نشان داده و آن را توهین به قطر و ملت آن توصیف کردند و از  اینکه دولت عربستان این اظهارات را تکذیب نکرده اظهار تعجب نمودند.

فعالان شبکه های اجتماعی در قطر نیز با ایجاد گروههای مجازی در شبکه های اجتماعی اظهارات رئیس سازمان اطلاعات عربستان را به سخره گرفته و کمپینی علیه گفته‌های وی در شبکه های اجتماعی ایجاد کردند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها