امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40918
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، منابع آگاه امروز جمعه اعلام کردند، عربستان سعودی به منظور آمادگی برای حمله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، منابع آگاه امروز جمعه اعلام کردند، عربستان سعودی به منظور آمادگی برای حمله نظامی احتمالی به سوریه، سطح آماده باش نظامی خود را افزایش داده است.

این منبع نظامی سعودی که نخواست نامش فاش شود تصریح کرد: "سطح آماده باش دفاعی عربستان از میان 5 سطح، به سطح دوم افزایش داده شده است. در حالی که سطح اول آمادگی بالاترین سطح آماده باش دفاعی در عربستان است."

این منبع نظامی در ادامه تصریح کرد: "این آماده باش، مساله ای ضروری است و هیچ کس نمی داند که چه اتفاقی رخ خواهد داد."

این منبع افزود: "کشورهای دیگری در منطقه همچون اردن، ترکیه و اسرائیل به حالت آماده باش نظامی درآمده اند."

منبع دیگری نیز تصریح کرد "هفته گذشته سطح آماده باش دفاعی در عربستان افزایش داده شده است و این اقدام منجر به لغو همه مرخصی های نیروهای مسلح می شود."

هر دو منبع از گفتن جزئیات بیشتر پیرامون تغییر سطح آماده باش در عربستان خودداری کردند.

از سوی دیگر روزنامه "الوطن" کویت گزارش داد "شیخ جابر المبارک" نخست وزیر کویت دیروز پنجشنبه جلسه ای فوق العاده با دولت برگزار نموده است.

این روزنامه در ادامه افزود: "نخست وزیر کویت از «شیخ محمد الحمد الصباح» وزیر کشور خواست تا اقدامات لازم را در صورت وقوع هر گونه حادثه فوق العاده بر اثر ضربات احتمالی اتخاذ کند."
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها