امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40929
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: 50
مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره خبر اختصاص مبلغ 16 میلیارد تومان در ...

مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره خبر اختصاص مبلغ 16 میلیارد تومان در آخرین روزهای دولت دهم به دانشگاه ایرانیان (دانشگاه احمدی‌نژاد) و تلاش جریان اصلاح‌طلب برای متهم کردن اصولگرایان گفت: آقای احمدی‌نژاد و دوستان وی خود را اصولگرا نمی‌دانستند و اکثریت اصولگرایان نیز وی را به عنوان یک فرد اصولگرا به رسمیت نمی‌شناختند.

وی افزود: در صورت صحت این مطلب، این کار  یک تخلف بزرگ محسوب می‌شود و  انتساب یک فساد به کل یک جریان تنها یک بی‌تقوایی است چراکه در آن صورت تمام نیروهای حاضر در نظام فاسد تلقی می‌شوند.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه با اشاره به روی‌دادن مفساد اقتصادی گوناگون در دولت‌های گذشته گفت: ما شاهد بودیم که در دوران اصلاحات اتهام شهرام جزایری مبنی بر دادن رشوه به برخی دولتمردان، فساد 124 میلیاردی در بانک صادرات در دوره کارگزارن و همچنین فساد 3 هزار میلیارد تومانی را در دوران آقای احمدی‌نژاد را شاهد بودیم.

فضائلی گفت: اگر قرار باشد که یک فساد به تمام مجموعه تسری دهیم دیگر نیرویی در نظام باقی نخواهد ماند.

وی با بیان اینکه  آنچه که مسلم است اگر فسادی رخ داده باشد و شخصی در مقابل آن سکوت کند در آن فساد شریک است و بهترین راه برای اعلام برائت بیان موضوع شفاف در این خصوص است.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه با اشاره به اینکه همه باید در  موضع‌گیری‌های خود دقت لازم را داتشه باشند گفت: اصلاح‌طلبانی که چنین موضع‌گیری‌هایی می‌کنند باید بدانند که این کار آنها تنها یک بی‌تقوایی است و می‌تواند تأثیرات بدی را داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها