امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4094
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۹
تعداد بازدید: 95
حجت‌الاسلام سیدشجاع‌حسین حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به برگزاری همایش رسالت روحانیت در وحدت و بیداری اسلامی اظهار کرد: این ...

حجت‌الاسلام سیدشجاع‌حسین حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به برگزاری همایش رسالت روحانیت در وحدت و بیداری اسلامی اظهار کرد: این همایش در راستای رسالت و وظیفه روحانیت در زمینه بحث بیداری اسلامی که در دنیا شکل گرفته است، برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمن مسلمانان، اهل سنت نیستند بلکه آنها برادران ما به شمار می‌روند، گفت: این همایش به منظور توجیه طلابی که به خارج کشور اعزام می‌شوند با هدف تقویت وحدت شیعه و سنی برگزار می‌شود.

مسئول جامعه روحانیت ایالت سر حد پاکستان یادآور شد: شرکت‌کنندگان این همایش علما، فضلا و اندیشمندان حوزه هستند و بخشی از میهمانان از اجلاس جهانی بیداری اسلامی در این همایش شرکت می‌کنند.

وی عنوان داشت: دفتر مقام معظم رهبری، جامعة المصطفی العالمیه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از جمله نهادهای مشارکت‌کننده در برگزاری این همایش هستند.

دبیر همایش رسالت روحانیت در وحدت و بیداری اسلامی از برگزاری این همایش در روز 13 اردیبهشت خبر داد و افزود: این همایش با سخنرانی دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و آیت‌الله سیدمجتبی حسینی نماینده مقام معظم رهبری در کشور سوریه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/78003/و20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها