امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۴:۵۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40943
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه موفق شدند، چندین مرکز تجمع افراد مسلح در دو ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه موفق شدند، چندین مرکز تجمع افراد مسلح در دو منطقه «تل حمیس» و «ابو القصایب» و روستاهای «سد حسکه» در جنوب استان حسکه را هدف قرار داده و منهدم کنند.

در جریان این عملیات یگان‌های ارتش سوریه ده‌ها فرد مسلح کشته و شماری نیز رخمی شدند.

از سوی دیگر گزارش شده است که درگیری‌های کمیته‌های مردمی کردهای سوریه با گروه‌های مسلح در ریف‌های «رمیلان»، «القحطانیه»، «الیعربیه» و «رأس العین» از توابع استان حسکه امروز نیز با پیشروی قابل ملاحظه کمیته‌های مردمی ادامه یافت.

این درحالی است که فرماندهی کمیته‌های مردمی کردهای سوریه از کشته شدن «جکجین»، یکی از اعضای شورای نظامی این کمیته‌ها در جریان درگیری با عناصر مسلح در منطقه «ریف المالکیه» خبر داد.

اما در استان «رقه»، در شمال سوریه نیز یگان‌های ارتش سوریه مستقر در این استان نیز چندین مرکز تجمع افراد مسلح در دو منطقه «مزرعة الصفصافه» و «مدرسه ابوذر غفاری» شهر رقه و شهر «الطبقه» هدف قرار داده و منهدم کردند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار