امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 40947
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه چندین عملیات را در منطقه «الوعر» حمص به اجرا ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز جمعه چندین عملیات را در منطقه «الوعر» حمص به اجرا گذاشتند و در جریان درگیری‌های شدید و سخت روی داده در این منطقه که در چندین محور به اجرا درآمد، بیش از 50 فرد مسلح را به قتل رسانده و زخمی کردند.

این درحالی است که گزارش شده، گروه‌های مسلح چندین گلوله خمپاره به سمت بیمارستان نظامی شهر حمص شلیک کرده که بر اثر آن یک پزشک زخمی شد.

عناصر مسلح همچنین منطقه امن «الغوطه» در استان حمص را نیز با چندین گلوله آر پی جی هدف قرار دادند که منجر به زخمی شدن چند شهروند سوری ساکن این منطقه شد.

همچنین گزارش شده است که یگان‌های ارتش سوریه پیشروی چشمگیری را در منطقه «باب هود» به اجرا گذاشتند و موفق شدند، در جریان آن چندین نقطه را در این منطقه به تصرف خود درآورند.

مناطق دیگر حمص از جمله «القرابیص»، «القصور»، «الحوله»، «تلبیسه» و «الزعفرانی» نیز شاهد درگیری یگان‌های ارتش سوریه با عناصر مسلح بود.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار