امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4101
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۲۹
تعداد بازدید: 171
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری انتشارات سوره مهر در راستای بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری انتشارات سوره مهر در راستای بیست و ششمین نمایشگاه کتاب تهران امروز برگزار و نشست‌ها مدون شده ارائه شد.
* حوزه شعر

انتشارات سوره مهر در این حوزه نشستی را روز 13 اردیبهشت با حضور سعید بیابانکی از ساعت 17 تدارک دیده است تا علاقه‌مندان به شعر در حضور شاعر به بررسی این حوزه بپردازند.

* ادبیات دفاع مقدس

نورالدین عافی راوی کتاب «نورالدین پسر ایران» روز 14 اردیبهشت میهمان غرفه سوره مهر در نمایشگاه کتاب خواهد بود، این دیدار ساعت 16 برگزار می‌شود.

* آموزش داستان نویسی

سوره مهر همانند هرسال نشست آموزش داستان نویسی را برگزار می‌کند، در نشست امسال محسن سلیمانی و فهیمه محمدسمسار درباره کتاب‌های آموزشی داستان‌نویسی به بحث خواهند پرداخت.

* اقتباس ادبی

کیومرث پور احمد و حبیب احمدزاده نیز روز 15 اردیبهشت با موضوع اقتباس ادبی از خاطرات دفاع مقدس به سوره مهر می‌آیند.

* تجلیل از امیر ادبیات انقلاب

رئیس حوزه هنری در تاریخ 16 اردیبهشت در غرفه سوره مهر حاضر و مراسم پاسداشت زنده یاد امیرحسین فردی با حضور او را برگزار می‌شود.

* بهانه حضور سالهای بی‌قرار

روز 16 اردیبهشت غرفه سوره مهر میهمان دیگری هم دارد جواد منصوری به بهانه انتشار کتاب «سال‌های بیقرار» میهمان سوره مهر خواهد بود.

* گرافیک کتاب و ارتباط آن با محتوا

گرافیک کتاب و ارتباط آن با محتوا، موضوع نشستی است با حضور جعفر ابراهیمی و حمیدرضا شاه‌آبادی که در روز 17 اردیبهشت ساعت 11 صبح برگزار می‌شود.

* نشست اقتصاد نشر

در 18 اردیبهشت نیز نشستی با موضوع اقتصاد نشر در غرفه این ناشر از 11 صبح با حضور کارشناسان برگزار می‌شود.

* تقدیر از کتابی که رهبر انقلاب آن را مطالعه کردند

نشست تقدیر از نویسنده و راوی کتاب «لشگر خوبان»؛ معصومه سپهری و مهدی قلی رضایی ساعت 11 صبح 19 اردیبهشت برگزار می‌شود.

* دیدار با شاعر «ضد»

دیدار و رونمایی از تازه‌ترین کتاب فاضل نظری با عنوان «ضد» ساعت 17 روز 19 اردیبهشت برگزار خواهد شد. ضد تازه‌ترین اثر نظری است که برای اولین بار در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

* فیض بوک و دنیای نمایشگاه کتاب

تازه‌ترین اثر ناصر فیض با عنوان «فیض بود» برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب رونمایی و در حضور شاعر نشستی برگزار خواهد شد. این مراسم 11 صبح در غرفه سوره مهر خواهد بود.

* شینا و سوره مهر

بهناز ضرابی‌زاده نویسنده کتاب «دختر شینا» ساعت 17 روز 20 اردیبهشت میهمان سوره مهر و مخاطبان این اثر ارزشمند خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار