امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41023
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه تاکید کرد که آمریکا این حق را ندارد که به نام جامعه بین‌الملل در مناقشه داخلی در سوریه مداخله کند.

پوشکوف روز جمعه در صفحه «توئیتر» خود نوشت: آمریکا حق ندارد از جانب جامعه بین‌المللی حرف بزند، ناتو نیز چنین حقی ندارد. این در حالی است که نیمی از کشورهای عضو ناتو مایل نیستند تا در کشتار مردم سوریه و نابودی دمشق شرکت داشته باشند.

این مقام بلندپایه دوما افزود: خودداری پارلمان انگلیس از حمایت از تجاوز نظامی به سوریه، ضربه محکمی به مواضع طرفداران جنگ در ناتو و در آمریکا وارد کرد.

وی همچنین یادآور شد: اگر آمریکا بدون مجوز شورای امنیت سازمان ملل به سوریه حمله کند، جامعه جهانی باید خواستار آن شود تا جایزه نوبلی که به باراک اوباما داده شده، پس گرفته شود.

پوشکوف در عین حال نوشت: اظهارات رئیس‌جمهوری و وزیر امور خارجه آمریکا نشان می‌دهد که تصمیم برای اقدام نظامی علیه سوریه از مدت‌ها قبل گرفته شده است. ولی سئوال اینجاست که آیا آنها می‌توانند در جامعه بین‌المللی متحد و حامی در این راستا برای خود پیدا کنند؟
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار