امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41056
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خط اصلی قصه این درام تاریخی و شرح حال گونه درباره حضرت موسی (ع) است و اسکات گفته قصد ساخت یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خط اصلی قصه این درام تاریخی و شرح حال گونه درباره حضرت موسی (ع) است و اسکات گفته قصد ساخت یک فیلم حماسی را دارد.

قبل از این اعلام شده بود که کریستین‌بل در این درام حماسی تاریخی در نقش حضرت موسی بازی خواهد کرد و جوئل ادگارتون هم رامسس سوم فرعون مصر خواهد بود.

قصه فیلم زندگی حضرت موسی را در دوران بزرگسالی و سفر او به صحرای سینا دنبال می‌کند و مبعوث شدن وی به پیامبری را به تصویر می‌کشد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، سیگورنی ویور و جان تورتورو در این فیلم در نقش پدر و مادر رامسس به نام ستی و تویه بازی خواهند کرد.

گفته می‌شود بن کینگرلی هم قرار است در نقش یک راهب  بازی کند. قرار است آرون پل هم در «اکسودوس» در نقش جاشوآ یک برده هبرویی ظاهر شود.

ریدلی اسکات گفته است کلید فیلم‌برداری این درام تاریخی را تا کمتر از یک ماه دیگر می زند. صحنه‌های زیادی از فیلم در لوکیشن‌های کشور مراکش فیلم‌برداری خواهد شد و اسپانیا و انگلستان هم بخشی از لوکیشن‌های آن خواهد بود.

فیلم‌نامه فیلم را استیو زالیان، آدام کوپر و بیل کالج نوشته‌اند و بر اساس یک سری وقایع تاریخی کلاسیک و یک سری تحقیقات تاریخی کار شده است.

ریدلی اسکات می‌گوید از چند سال قبل در تدارک ساخت این فیلم تاریخی بوده است و برای تولید آن تلاش بسیار زیادی کرده است.

سیگورنی ویور بازیگر «اکسودوس» قبل از این یک بار در دهه هشتاد میلادی با ریدلی اسکات در فیلم علمی تخیلی پرفروش «بیگانه »همکاری کرد و اسکات می‌گوید در تمام این سالها، مایل بود در فیلم دیگری با وی همکاری کند.

این اولین بار نیست که اسکات برای ساخت یک فیلم تاریخی و حماسی پشت دوربین فیلمبرداری قرار می‌گیرد. او در سال‌های 2000 و 2010 فیلم‌های «گلادیاتور» و «رابین هود» را کارگردانی کرد.

هر دو فیلم درون مایه‌هایی مذهبی داشتند. اگر چه «گلادیاتور» موفقیت‌های مالی و انتقادی زیادی کسب کرد ،اما «رابین هود» نه فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها کرد و نه مورد پسند منتقدان سینمایی قرار گرفت.

آخرین فیلم سینمایی ریدلی اسکات روی پرده سینماها «پرومتوس» بود که سال‌قبل به نمایش عمومی در آمد. این اکشن علمی تخیلی فروش خوبی در سینماهای کشورهای مختلف جهان کرد و قرار است صاحب قسمت دوم هم شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها