امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41078
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 41
جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خلق ...

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد گفت: اکنون و پس از آن حماسه باید برای خلق حماسه اقتصادی کوشید.
 
وی در بیان راهکارهایی برای خلق حماسه اقتصادی اظهار داشت: دولت می‌تواند از ظرفیت مجموعه‌های علمی و دانشگاهی در این زمینه بهره ببرد تا اقدامات مطالعاتی که پیش از این انجام شده، در دولت مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر لزوم استفاده از تجربه‌ دولت‌های گذشته تاکید کرد و افزود: دولت باید به سرعت با بررسی مشکلات و مسائل موجود، راهکارهای رفع آنان را طراحی و دنبال کند.
 
قادری با بیان اینکه روند حرکتی کابینه یازدهم باید در مسیر حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی باشد، تصریح کرد: اگر در جایی مشکل قانونی مشاهده شد با تعامل با مجلس می‌توان آن را رفع کرد و اگر مشکلات اجرایی است، دولت باید در این زمینه بکوشد تا در نهایت شاهد کاهش مشکلات باشیم.
 
وی اقتصاد مقاومتی را یک استراتژی دانست که دولت یازدهم باید به آن توجه کند و در همین زمینه گفت: تا زمانی که بخواهیم ایدئولوژی خود را دنبال کنیم، قدرت‌های استکباری تلاششان را برای جلوگیری از پیشرفت کشور به کار خواهند گرفت، به همین دلیل ناچاریم در بعد اقتصادی راهکارهایی برای خود بیندیشیم.
 
وی توجه به اقتصاد مقاومتی را یکی از راهکارهای مهم و ضروری برای اقتصاد کشور دانست و افزود: دولت ضمن توجه به اقتصاد مقاومتی باید برای خودکفایی در محصولات استراتژیک و توسعه صنعت گام بردارد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها