امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41080
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 46
غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره توصیه رهبر معظم ...

غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره توصیه رهبر معظم انقلاب به دولت برای تحقق روحیه جهادی در دولت یازدهم اظهار داشت: کار جهادی کردن منافاتی با تدبیر و امید ندارد و ما در تاریخ صدر اسلام نیز می‌بینیم که جهادهای پیامبر اسلام (ص) همیشه با درایت و تدبیر بوده است.
 
دهقان به تدبیر پیامبر (ص) در صلح حدیبیه که مقدمه فتح بدون خون‌ریزی مکه شد اشاره کرد و افزود: می‌توان با روحیه آرمان‌گرایی جهاد گونه فکر و عمل کرد و در عین حال واقعیت‌ها را نیز در نظر گرفت و کارها را با تدبیر پیش برد.
 
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه باید نگاه خود را از حرکت جهادی مورد بازبینی قرار دهیم گفت: حرکت جهادی حرکتی کور و بدون برنامه نیست، بلکه  حرکتی توأم با ایمان و سرشار از امید و تدبیر لازم است.
 
وی در خصوص توصیه رهبری به هیئت دولت مبنی بر جلوگیری از بروز زمینه‌های فساد خاطرنشان کرد: با بکار گیری عناصر دلسوز انقلاب که از سابقه انقلابی برخوردار باشند و در عین حال چشم و دلشان نیز سیر باشد، می‌توان از انواع فساد جلوگیری کرد.
 
دهقان در همین زمینه ادامه داد: آنچه می‌تواند از فساد گسترده جلوگیری کند، ‌برخورداری از اطلاعات کافی و لازم در حیطه مدیریتی است که خوشبختانه آقای روحانی تلاش کرده از چهره‌هایی استفاده کند که از تجربه بالای سیاسی و مدیریتی برخوردار باشند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار