امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41088
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 92
غلامرضا حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد و متقاضیان استفاده از آیین نامه ...

غلامرضا حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس گفت: اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد و متقاضیان استفاده از آیین نامه استعداد درخشان برای رشته های گروه پزشکی سال تحصیلی 92 اعلام می شود.

وی افزود: تمام پذیرفته شدگان باید برای ثبت نام بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولی، با همراه داشتن مدارک مورد نیاز از تاریخ 13 تا 14 شهریور به اداره آموزش دانشگاههای پذیرفته شده مراجعه کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاً بر اساس گزینش علمی بوده است و مراحل گزینش عمومی پذیرفته شدگان به طور مستقل توسط دانشگاهها انجام می شود.

حسن زاده گفت: همچنین اسامی افراد جایگزین در صورت تصویب 8 مهر‌ اعلام می‌شود و داوطلبان می توانند پس از مشاهده کارنامه خود در صورت داشتن اعتراض از طریق سامانه مربوطه اقدام کنند.

وی ادامه داد: بر اساس آیین نامه آموزشی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی هرگونه انتقال، تغییر رشته و جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع است. بنابراین با توجه به اینکه محل پذیرش را خود فرد و با آگاهی کامل تعیین می کند، هیچگونه تغییر در محل پذیرش انجام نخواهد گرفت.

حسن زاده گفت: عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف است و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد شد.پذیرفته شدگانی که پس از زمان ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند یا جهت ثبت نام مراجعه نکنند، حق شرکت در آزمون ورودی سال بعد وزارت بهداشت برای این مقطع را ندارند.

آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 92 در تاریخ 9 خرداد در 62 رشته پرستاری نظامی، تاریخ علوم پزشکی، مشاوره در مامایی، تکنولوژی گردش خون، بررسی سالمندی، مهندسی بیمارستان، سلامت سالمندی و مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست برگزار شد.

نتایج نهایی آزمون کارشنای ارشد رشته‌های علوم پزشکی 6 شهریور اعلام شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها