امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41097
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 141
مهدی حجت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به دلایل و جزئیات رفتنش از شورای چهارم به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور اظهار داشت: بنده ...

مهدی حجت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به دلایل و جزئیات رفتنش از شورای چهارم به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور اظهار داشت: بنده یکی از بنیانگذاران سازمان میراث فرهنگی بودم و به هر حال تمایل زیادی به حضور مجدد در این سازمان داشتم.

وی تصریح کرد: زمانی که محمدعلی نجفی (رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری) از من خواست به عنوان یک خدمتگزار در این سازمان مشغول به کار شوم بسیار خوشحال شدم و با کمال افتخار آن را پذیرفتم.

حجت‌ خاطر نشان کرد: تقدیر الهی است که در سالهای آخر خدمتگزاریم بار دیگر به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگردم و در این سازمان به کشورم خدمت کنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه فرد بعدی که قرار است بعد از بنده در شورای چهارم حضور پیدا کند نیز شخصیت قابل قبول و شایسته‌تر از بنده است و امیدوارم تمامی اعضاء شورای چهارم بر تصمیمات خود موفق باشند.

حجت خاطر نشان کرد: تعیین رئیس شورا و شهردار تهران یکی از وظایف اصلی اعضاء شورای چهارم است که امیدواریم این انتخابات سیاسی نباشد.

وی خاطر نشان کرد: فردا رسماً استعفا خود را در فرمانداری  اعلام می‌کنم و براساس قوانین و مقررات بعد از بنده آقای شجاع‌پوریان وارد شورای چهارم خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها