امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41103
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، قرضاوی طی سخنانی در خطبه نماز جمعه گفت: ای کاش ما توانایی آن را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، قرضاوی طی سخنانی در خطبه نماز جمعه گفت: ای کاش ما توانایی آن را داشتیم تا انتقام برادرانمان که کشته می‌شوند، بگیریم... صدها نفر را دیدیم که کشته شدند اما خداوند کسانی را برای انتقام‌گیری قرار داده است.

وی با اشاره به اعضای دولت سوریه افزود: ما از خداوند عز و جل می‌خواهیم به خاطر اقداماتی که انجام دادند، آنگونه که مستحق آن هستند آنها را مجازات کند.

از سوی دیگر «حامد جبر» از رهبران حزب کرامت و جریان مردمی مصر تاکید کرد که قرضاوی به سوریه و مصر اهانت کرد و سخنان وی بیانگر خیانت و مزدوری وی است.

وی با اشاره به اینکه دین مبین اسلام به اشغال کشورها و حمله به آن دعوت نمی‌کند، افزود: این سخنان قرضاوی چیز عجیبی نیست زیرا وی پیش از این نیز مصری‌ها را علیه ارتش به نفع اخوان‌المسلمین تحریک کرد و نباید به سخنان وی و فتواهایش گوش فرا داد.

قرضاوی پیش از این نیز به آنچه «جهاد در سوریه» خواند، دعوت کرده بود.

قرضاوی که رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان است اخیرا به دلیل برخی فتواهای خود اعم از «جهاد در سوریه» و تحریک مردم مصر علیه ارتش این کشور و کودتا خواندن حوادث اخیر مصر، محبوبیت خود را تا حد زیادی از دست داده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها