امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41112
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 72
«کمال محمد علی» دبیر حزب فلسطینی «فدا» در استان رام الله و البیرة در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

«کمال محمد علی» دبیر حزب فلسطینی «فدا» در استان رام الله و البیرة در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تهدیدات غرب برای حمله به سوریه گفت:‌ موضع ما در حزب فدا همواره عدم دخالت در امور داخلی سوریه و مخالفت با چنین حملاتی است.

وی تهدیدات غرب مبنی بر حمله نظامی به سوریه به عنوان یک کشور مستقل را تجاوز آشکار به منشور سازمان ملل و غیر قابل قبول خواند و افزود: بر خلاف آنچه آمریکا و متحدانش تبلیغ می‌کنند این حمله چیزی جز نابودی و رنج برای مردم این کشور برادر ندارد. کشتار و تخریب افغانستان و عراق در جنگ‌ آمریکا علیه این دو کشور بزرگترین دلیل این مدعاست.

دبیر حزب فلسطینی «فدا» گفت: این حزب همواره خواستار حل مسالمت آمیز بحران سوریه به دور از هر گونه خشونت و دخالت خارجی است. این امر بر اساس احترام به خواسته‌های مشروع ملت سوریه در دستیابی به آزادی، کرامت و تکثرگرایی سیاسی و عدالت اجتماعی در سایه حفظ استقلال، حاکمیت و وحدت سرزمین‌های این کشور است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار