امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41122
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخلاف اکران‌عمومی قبلی فیلم که حدود سه هزار و دویست سالن سینما را در اختیار داشت،این بار در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخلاف اکران‌عمومی قبلی فیلم که حدود سه هزار و دویست سالن سینما را در اختیار داشت،این بار در حدود 500 سالن به نمایش در می‌آید.

کمپانی پارامونت گفته است «سفرهای ستاره‌ای به درون تاریکی» را به مدت یک هفته از سی‌ام اگست تا پنجم سپتامبر اکران عمومی خواهد کرد.

مسئولان این کمپانی دلیل اکران عمومی دوباره و محدود این فیلم علمی تخیلی را ،درخواست مکرر تماشاگران سینما برای تماشای آن اعلام کرده‌اند.
در تاریخ نمایش عمومی محصولات سینمایی تا به حال سابقه نداشته است که یک فیلم سینمایی به فاصله چند ماه از اکران عمومی اول خود، دوباره به روی پرده سینماها برود.

به همین دلیل، تصمیم مسئولان کمپانی پارامونت برای انجام این کار ،با تعجب و شگفتی اهل فن و تحلیل‌گران اقتصادی سینما روبرو شده است.

اهل فن به این نکته اشاره می‌کنند که دومین قسمت از سری جدید مجموعه فیلم «سفرهای ستاره‌ای» (که به احیای قصه این مجموعه فیلم پرداخته است) در تاریخ شانزدهم ماه مه امسال اکران عمومی شد.

این فیلم که با هزینه تولید 190 میلیون دلاری تهیه شده، در آمریکای شمالی 222 میلیون دلار فروش کرد. فروش آن در بقیه کشورهای جهان هم حدود 250 میلیون دلار فروش بوده است.

فیلم را جی‌جی آبرامز کارگردانی کرد که پشت دوربین قسمت اول آن هم حضور داشت. اما مسئولان کمپانی پارامونت از فروش کلی فیلم خشنود نبودند و گفتند از کار آبرامز در این فیلم راضی نیستند.
همین مسئله باعث شد تا تصمیم گرفته شود قسمت سوم این مجموعه فیلم پرطرفدار را فیلم‌ساز دیگری کارگردانی کند و در این رابطه تام جان ام چو کارگردان قسمت دوم «جی‌آی‌جو» بیشتر از بقیه فیلم‌سازان مطرح است.

مسئولان کمپانی پارامونت امیدوارند اکران مجدد و محدود «سفرهای ستاره‌ای به درون تاریکی»، یک فروش 50 میلیون دلاری نصیب آنها کند.

کریس پاین و زاخاری کوئینتو در این فیلم در نقش دوران جوانی کاپیتان کرک و آقای اسپاک دو کاراکتر اصلی قصه بازی کرده‌اند.

در قصه فیلم،این دو همراه بقیه خدمه سفینه اینترپرایز راهی یک مأموریت خطرناک می‌شوند تا یک قاتل فراری را در دل کهکشان دستگیر کنند و به زمین برگردانند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها