امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41133
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 35
حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر ارشاد درباره اینکه می‌خواهد راه خاتمی را در وزارت ارشاد دنبال کند، تاکید کرد: این اظهارات آقای جنتی جای گله‌مندی دارد و ایشان باید درباره این اظهاراتش به نمایندگان مجلس پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه دوران وزارت ارشاد خاتمی دوره مناسبی برای فرهنگ کشور نبود، افزود: انتظار ما از آقای جنتی بیش از آن بود که بگویند می‌خواهد راه خاتمی را دنبال کند چرا که دوران خاتمی، دوره فعالیت دگراندیشان در عرصه فرهنگ بود.

طاهری گفت: باید مشخص شود که آقای جنتی از کدام ابعاد گفته است می‌خواهد راه خاتمی را دنبال کند؛ این موضوعی است که قطعا نمایندگان درباره آن از وزیر ارشاد سؤال خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با تاکید بر اینکه مجلس اجازه نمی‌دهد وزارت ارشاد به سمت دوران خاتمی برود، گفت: در اولین جلسه‌ای که آقای جنتی در کمیسیون فرهنگی حضور یابند درباره این اظهارات از ایشان سؤال خواهم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها