امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41141
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 84
مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ...

مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره دیدار رهبر معظم انقلاب با اعضای هیئت دولت و توصیه به آنها مبنی بر کار جهادی،‌اظهار داشت: این نکته مهم درباره انجام کار جهادی در دولت به روحیه فردی باز می‌گردد که ما در اول انقلاب نیز شاهد مدیریت جهادی بودیم.

شاکری به ایجاد اردوهای جهادی از سوی دانشجویان در ابتدای انقلاب پرداخته و افزود: روحیه جهادی، روحیه کم‌خواهی، ‌پرکاری، خستگی‌ناپذیری و با خرج اندک است که ما نمونه آن را در نیروهای جهاد سازندگی در اوایل انقلاب شاهد بودیم.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی با وجود تحریم‌ها و تهدید‌ها روحیه جهادی باید در کشور حاکم شود، گفت: نباید ما فقط به داشته‌های خود فکر کنیم، بلکه باید این روحیه جهادی را در بین مردم و تولیدکنندگان نیز تسری دهیم و آن را در بخش پنهان مدیریت به کار بگیریم.

وی با اشاره به بخش دیگری از سخنان رهبری مبنی بر پرهیز از فسادی که همچون موریانه به دستگاه‌ها نفوذ می‌‌کند، اظهار داشت: ما در دولت نهم و دهم تجربه یک مدیریت پر تحرک و جهادی را داشتیم که به عنوان یک شاخص برای مدیران بعدی مطرح است.

شاکری با اشاره به احتمال سوء‌استفاده مدیران از جایگاه و اطلاعاتی که به آنها می‌رسد، ادامه داد: اگر مدیری روحیه جهادی داشته باشد، این اطلاعات را برای منافع کشور بکار می‌گیرد و این رانت اطلاعاتی را خرج منافع مادی خود نمی‌کند، اما برخی خلأهای قانونی ممکن است در این زمینه مؤثر باشد.

این فعال اصولگرا به شکل‌گیری فساد 3 هزار میلیاردی که ناشی از خلأهای قانونی همچون عدم وجود سیستم اطلاعاتی یکپارچه بود اشاره کرد و یادآور شد: اگر ما از یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه برخوردار باشیم شاهد کاهش فساد اطلاعاتی و مادی خواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها