امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41143
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 115
حسین نجابت نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر عملکرد جهادی مسئولین و دولت در خدمت به مردم گفت: جهادی عمل کردن به معنای حذف تشریفات اداری و مسائلی از این دست در انجام امور است و ما باید با تکیه بر تجربیات عملکرد جهادی در دوران دفاع مقدس، با نیت خالص و به منظور کسب رضایت خدا و خدمت به مردم به انجام امور بپردازیم و موانع را از سر راه برداریم.

وی افزود: در هر دستگاه یا نهادی افراد فاسدی حضور دارند که برای پیشبرد اهداف خود از هر طریقی اقدام به همراه کردن سایرین می‌کنند که تعبیر موریانه در خصوص این افراد از سوی رهبر معظم انقلاب به همین موضوع اشاره دارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: این افراد با دادن رشوه و با تملق و چاپلوسی برخی و تهمت زدن به مخالفان، تعداد زیادی از افراد را با خود همراه می‌کنند و به همین خاطر است که به محض انتقاد از این افراد وابستگی آنها به مراکز قدرت مانع از این امر می‌شود.

نجابت خاطرنشان کرد: اگر دستگاه اجرایی با افراد فاسد از همان ابتدای کار برخورد کند و متخلفین و مفسدین به قوه قضائیه معرفی شوند، می‌توان از ایجاد فساد در دستگاه‌های اجرایی جلوگیری کرد اما در صورتی که این افراد با اقدامات خود موجب کشیده شدن افراد دیگری به این راه شوند دیگر نمی‌توان به تطهیر دستگاه‌ها از فساد امید داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها