امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41152
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یاوری قائم‌مقام وزیر دادگستری در مراسم تودیع و معارفه وزیر دادگستری با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یاوری قائم‌مقام وزیر دادگستری در مراسم تودیع و معارفه وزیر دادگستری با اشاره به خدمات صورت گرفته در دوره وزارت بختیاری گفت: جا دارد اینجا از جناب آقای بختیاری برای ارائه خدمات ارزنده و سعی و تلاش در تعالی وزارت دادگستری تشکر کنیم و برای ایشان آرزوی توفیق در سنگرهای دیگر خدمت داشته باشیم.

وی در ادامه برخی از اقدامات صورت گرفته در دوره وزارت بختیاری را برشمرد و افزود: اداره 320 جلسه کمیسیون و بیش از 500 جلسه بعدی این کمیسیون، بررسی لایحه مجازات اسلامی، حمایت از خانواده و پیش‌فروش ساختمان از جمله اقدامات بود که در دوره بختیاری انجام شد.

قائم مقام وزارت دادگستری همچنین به تهیه بیش از 2400 طرح و ایده مربوط به قوای سه‌گانه در دوره وزارت بختیاری عنوان کرد طی این 4 سال بیش از 130 پرونده حساس و کلان در وزارت دادگستری بررسی و مختومه شده است.

وی از جمله اقدامات اصلی وزارت دادگستری را آزادسازی 6 هزار و 366 نفر زندانی واجد شرایط از محل اعتبارات و بودجه پیش‌بینی شده برای این امر دانست و افزود: 14 هزار و 829 زندانی غیرعمد نیز در سفرهای استانی وزیر محترم دادگستری آزاد شده است.

یاوری در پایان با اشاره به شخصیت و تجارب حجت‌الاسلام پورمحمدی گفت: امیدواریم با شناختی که ایشان از قوای سه‌گانه دارد بتواند عدالت را محقق سازد و به تعامل یکپارچه قوای سه‌گانه که از جمله سیاست‌های کلی نظام است کمک کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار