امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41159
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، مقامات آمریکایی اعلام کردند که ششمین کشتی جنگی آمریکا به شرق دریایی مدیترانه رسید جایی که پنج ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، مقامات آمریکایی اعلام کردند که ششمین کشتی جنگی آمریکا به شرق دریایی مدیترانه رسید جایی که پنج ناوشکن مجهز به موشک‌های کروز ایالات متحده در آن حضور دارند و احتمال دارد به زودی به سوریه حمله کنند.

رادیو سوا آمریکا امروز شنبه به نقل از مقامات آمریکایی اعلام کرد: این کشتی جنگی آمریکایی سن آنتونیو، یک کشتی آبی- خاکی با چند صد تفنگدار دریایی آمریکا برای دلیل دیگری در منطقه است و قصد ندارد تا این تفنگداران را به عنوان بخشی از اقدام نظامی علیه سوریه در منطقه پیاده کند.

یک مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود گفت: این کشتی جنگی به عنوان یک عامل احتیاطی در منطقه نگه داشته می‌شود و سه‌شنبه هفته گذشته از طریق کانال سوئز و دریای احمر به مدیترانه رفته و روز جمعه با دریافت دستور جدید در شرق مدیترانه و در نزدیکی این ناوشکن‌ها باقی ماند.

این کشتی جنگی حامل 2 هزار و 200 تفنگدار نیروی دریایی آمریکایی است که از شش ماه پیش در منطقه و در اطراف شبه جزیره عرب مستقر شده‌ بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها