امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41175
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 46
حمیدرضا برقعی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از برگزاری نخستین سوگواره شعر برای امام جعفر صادق (ع) داد و گفت: این سوگواره فردا به همت ...

حمیدرضا برقعی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از برگزاری نخستین سوگواره شعر برای امام جعفر صادق (ع) داد و گفت: این سوگواره فردا به همت موسسه فرهنگ سازان، کانون شعر آیینی و کانون مداحان استان قم برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی این سوگواره اظهار داشت: برای برگزاری این مراسم از دوستان شاعری که درباره این امام بزرگوار شعر دارند، دعوت کردیم تا برای شعرخوانی در مراسم حضور یابند. البته تعداد اشعار خوب و با کیفیت در این باره کم بود که این کم کاری ما شاعران را در این عرصه نشان می‌دهد و لزوم پرداختن به آن را پررنگ تر می کند.

وی درباره شاعران حاضر در این برنامه گفت: محمدعلی مجاهدی، علیرضا قزوه، مهدی جهاندار و تعدادی دیگر از شاعران هم استانی و چند شاعر پیشکسوت از مدعوان این برنامه هستند که در رثای امام جعفر صادق(ع) به شعر خوانی خواهند پرداخت.

برقعی همچنین از انتشار و توزیع ویژه نامه ادبی با موضوع امام صادق(ع) در حاشیه این برنامه خبر داد.

سوگواره شعری امام جعفر صادق(ع) فردا از ساعت 17 تا اذان مغرب در قم به آدرس خیابان جمهوری، اداره کل تبلیغات اسلامی سالن کوثر برگزار می شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها