امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41197
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد:پیش بینی می شود خط 11 سامانه اتوبوس های تندرو به یکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی با بیان این مطلب اظهار کرد:پیش بینی می شود خط 11 سامانه اتوبوس های تندرو به یکی از مهمترین و پرمسافر ترین خطوط این شبکه تبدیل شود چرا که ضمن عبور از نقاط مهم و پرتردد شهر با چند خط اتوبوس های BRT تقاطع خواهد داشت.

وی ادامه داد: در فاز اول این خط از بلوار ارتش وارد بزرگراه امام علی(ع) و بزرگراه شهید صدر می شود و تا پارک وی ادامه خواهد یافت.

سنندجی با تاکید براینکه در فاز دوم نیز این خط تا میدان پونک ادامه خواهد یافت گفت: در فاز نخست خط 11 اتوبوس های BRT با خطوط 4 و 9 این سامانه تقاطع خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: زیر ساخت های احداث این خط در مسیر بلوار ارتش، بزرگراه امام علی(ع) و بزرگراه شهید صدر در حال آماده سازی  و مطالعات فاز دوم پروژه نیز در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران  با بیان اینکه همچنین عملیات ساخت سکوی ایستگاه های خط 11 در دست اجرا است گفت: احداث خطوط اتوبوس های تندرو در تهران تجربه ای بسیار موفق بوده و این خطوط توانسته اند نقش مهمی را در جابه جایی های پایتخت ایفا کنند که امید است هرچه سریعتر با احداث چند خط جدید ، شبکه اتوبوس های BRT در تهران تکمیل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها