امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41199
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید پاکساز با اشاره به وضعیت طرح تفصیلی در سال دوم اجرای آن گفت : خوشبختانه هم اکنون بعد از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید پاکساز با اشاره به وضعیت طرح تفصیلی در سال دوم اجرای آن گفت : خوشبختانه هم اکنون بعد از یک سال اول اجرای طرح تفصیلی به تجربیات و مواردی دست یافتیم که می تواند برای مطلوب تر اجرا شدن طرح تفصیلی به عنوان چارچوب ها قرار گرفته و اساس اقدامات شهرداری در سال دوم اجرا باشد .

وی خاطر نشان کرد : از این رو بر اساس تجربه سال اول اجرای طرح ، جلسات مختلف هماهنگی با بخش ها و مناطق مختلف تشکیل شد تا بتوان برخی از مشکلات فنی و موارد کم برخوردار را مورد توجه ویژه  قرار داد و چارچوب های مناسبی برای اجرای بهتر، مناسب تر و سریعتر در ادامه طرح تفصیلی داشته باشیم.

پاکساز با اشاره به تغییرات این طرح اظهار کرد : پیش بینی ما این است که حدود 5 درصد  خطا در طرح تفصیلی و در سال دوم اجرا  شناسایی و برطرف شود ، اما آنچه به عنوان اولویت سال دوم در ادامه اجرای طرح مورد توجه قرار دارد ارتقای کیفیت است  که با جدیت دنیال می شود .

مدیر کل شهرسازی و طرح های شهری شهرداری تهران تصریح کرد : این طرح بر اساس اسناد فرادست تهیه شده و دنبال می شود و از این رو به دنبال تعویض طرح نیستیم ، بلکه هدف آن است که این طرح حفظ شده و در طول اجرا کیفیت آن بیشتر شود و بتواند به اهداف خود دست یابد .

وی افزود : به همین دلیل در مدت زمانی که طرح در حال اجراست خطاهای احتمالی آن شناسایی می شود تا به تدریج برطرف شده و شهروندان شاهد تهرانی با برنامه  به نسبت سال های گذشته باشند .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار