امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41203
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام پورمحمدی وزیر دادگستری کشورمان امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه‌اش با اعلام این مطلب افزود: بررسی ما نشان ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام پورمحمدی وزیر دادگستری کشورمان امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه‌اش با اعلام این مطلب افزود: بررسی ما نشان می‌دهد بودجه مصوب مجلس برای وزارت دادگستری اجرایی نیست.

وی همچنین در بحث استفاده قوه قضاییه از دستبندهای الکترونیک نیز گفت: استفاده از این دستبندها باعث می‌شود تا جمعیت کیفری کاهش پیدا کند و این موقعیت را فراهم می‌کند تا اشراف کاملتری بر متهمان و محکومان داشته باشیم.

پومحمدی همچنین درخصوص قیمت دیه و به روز بودن آن گفت: بررسی ها و مطالعات ما نشان می‌دهد هرگاه قیمت دیه به روز باشد و همگام با قیمت های روز تعیین شود موجب بازدارندگی از وقوع برخی جرایم می‌شود.

وزیر دادگستری همچنین درخصوص لایحه افزایش اختیارات وزیر دادگستری گفت: از آنجا که وزیر قبلی این لایحه را امضا نکرده بود مجلس آن را برگرداند.‬

‫وی تأکید کرد: قوه قضاییه در این باره نظرات خود را دارد و هنوز نظر نهایی را در این باره اعلام نکرده است. ‬ ‫پورمحمدی گفت: ما نیز با قوه قضاییه هنوز درباره این لایحه به نگاه مشترکی نرسیده‌ایم و در صورتی که مجلس و قوه قضاییه به یک نظر مشترک برسند ما نیز با آنها همکاری می‌کنیم.
‬ انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها