امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41207
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی بختیاری با اشاره به شناختی که از دوران جوانی نسبت به مصطفی پور محمدی ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی بختیاری با اشاره به شناختی که از دوران جوانی نسبت به مصطفی پور محمدی داشت، گفت: وقتی که بحث وزارت ایشان مطرح شد دعا کردم که این اتفاق بیفتد چرا که ایشان مورد وثوق سه قوه هستند.

وی تاکید کرد: آقای پورمحمدی در پذیرش این مسئولیت ایثار کردند و امیدوارم آنچه که در مورد ظرفیت‌های وزارت دادگستری در قانون اساسی آمده را بتوانند اجرا کند.

وزیر سابق دادگستری ادامه داد: من در این 4 سال که تجربه وزارت داشته‌ام متوجه ظرفیت‌های بالای وزارت دادگستری شدم و اگر همین موضوعاتی که امروز بعنوان افزایش اختیارات وزارت دادگستری مطرح و به وقوع بپیوندد در واقع جایگاه دادگستری به طرز شایانی افزایش پیدا می‌کند.

وی ضمن گلگی از یکی دو نماینده مجلس که در مراسم رأی اعتماد علیه پورمحمدی صحبت کرده بودند، گفت: من از این نمایندگان ناراحتم چرا که عملکرد آقای پورمحمدی مشخص است و خوشحالم که سایر نمایندگان با رأی اعتماد خود به سرعت به این اظهارات پاسخ دادند.

بختیاری در پایان گفت: اگر موفقیتی هم در این 4 سال داشته‌ام به مدد همکارانم بود و آماده‌ام تا در هر کجا که رئیس قوه قضائیه تعیین می‌کنند خدمت کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها