امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4121
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۵
تعداد بازدید: 115
علیرضا مرندی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد سیاست‌های تنظیم خانواده افزود: قانونی که قبلاً در مجلس مبنی بر لغو امتیازات فرزند ...

علیرضا مرندی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد سیاست‌های تنظیم خانواده افزود: قانونی که قبلاً در مجلس مبنی بر لغو امتیازات فرزند چهارم به بعد تصویب شده بود شورای نگهبان به آن ایراد گرفته است و مجلس درصدد اصلاح این طرح است.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: طرحی دیگر در حوزه تنظیم خانواده در قالب 42 ماده تهیه شده است و در کمیته فرعی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح شده است این طرح در رابطه با راهکارهای افزایش جمعیت کشور است.

وی ادامه داد: تشویق ازدواج جوانان و فرزند‌آوری در این طرح مطرح است همچنین از نظر سلامت و کیفیت تولد مباحثی مطرح شده و داشتن فرزندان سالم از اولویت‌های این طرح است.

مرندی ادامه داد: خانواده‌هایی که شرایط مناسبی ندارند در این طرح دیده شده است که چگونه کودکان سالم داشته باشند، در واقع تکامل کودکان در این طرح ارتقاء داده می‌شود.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این طرح بعد از تصویب بودجه به کمیسیون بهداشت و درمان می‌آید تا نظر نهایی در مورد آن اعلام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها