امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41210
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی محبعلی، با بیان اینکه این رویداد فرهنگی به دنبال ترویج سبک زندگی ایرانی در حوزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی محبعلی، با بیان اینکه این رویداد فرهنگی به دنبال ترویج سبک زندگی ایرانی در حوزه دکوراسیون داخلی است، افزود: تلاش داریم تا در این جشنواره، با معرفی هنر ایرانی در حوزه دکوراسیون داخلی به شهروندان، زمینه توجه به این هنر را در فضای رسانه‌ای گسترش دهیم.

وی افزود: دکوراسیون داخلی بیش از تجارت یک هنر است که اتفاقاً وارداتی نبوده و در تاریخ هنر اسلامی و ایرانی جایگاه مناسبی داشته است.

محبعلی گفت: بسیاری از طراحان ایرانی در حوزه طراحی‌های مدرن نیز در عرصه جهانی، مطرح بوده و مورد توجه‌اند اما برای معرفی خود به جامعه ایرانی زمینه مناسب را دارا نیستند.

وی تصریح کرد: در این جشنواره با همکاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران، به ترویج سبک زندگی در حوزه دکوراسیون داخلی خواهیم پرداخت.

وی با بیان اینکه تاکنون بسیاری از طراحان شناخته شده کشور برای حضور در جشنواره متقاضی شده‌اند، تصریح کرد: چیدمان مطلوب بر اساس تأیید کارشناسان تاثیر مناسبی بر امنیت روانی و روحی خانواده‌ها دارد و این قابلیت در کشور خودمان برای به روز رسانی طرح ها در خانه‌ها براساس هنر ایرانی و اسلامی وجود دارد.

نخستبن جشنواره خانه رویایی من 20 تا 24 شهریور در طبقات اول و دوم برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها