امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41227
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی کانال ندای اسلام، این ویژه برنامه 30 دقیقه‌ای به صورت ترکیبی بوده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی کانال ندای اسلام، این ویژه برنامه 30 دقیقه‌ای به صورت ترکیبی بوده و از قسمت‌های مختلفی چون کارشناسی، مرثیه، روایاتی از امام (ع) و مصیبت تشکیل شده است.

در این برنامه سخنان آیت‌الله وحید در ارتباط با موضوع نقش امام صادق (ع) در ترویج و احیای مکتب تشیع برای شنوندگان پخش و ترجمه می‌شود.

در بخش کارشناسی برنامه نیز با بیان شرایط سیاسی- اجتماعی زمان امام، این موضوع پر رنگ تر بررسی و تحلیل می‌شود. معرفی شاگردان مشهور امام از جمله بزرگان و ائمه اهل سنت و نیز بیان داستان‌هایی از مناظرات امام ششم شیعیان از دیگر قسمت‌های این ویژه برنامه است.

در این برنامه آقایان اسامه العطار از لندن و دکتر فخر روحانی به عنوان کارشناس حضور داشته و تهیه کننده این برنامه عطایی است. این برنامه روز دوشنبه 11 شهریور از ساعت 11 از کانال ندای اسلام پخش می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق سایت اینترنتی کانال ندای اسلام به آدرس www.coiradio.com  برنامه را دریافت کنند. همچنین برنامه های کانال ندای اسلام از طریق آنتن‌های دیجیتال خانگی Set Up Box  قابل دریافت است.
انتهای پیام/2258/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار