امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4123
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۵
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آستانه سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز گرامیداشت مقام زن، «خانه هنرمندان ایران» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آستانه سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز گرامیداشت مقام زن، «خانه هنرمندان ایران» ساعت 15 امروز میزبان آن دسته از«شهروندان هنرمند تهران» است که در نخستین جشنواره مشکات در محور حمل و نقل و ترافیک، نسبت به خلق آثار هنری اقدام کردند.
 معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: نکته قابل  تامل در آثار ارسالی به این جشنواره این است که مردم ترافیک را «سیاهِ سیاه» یا «سفیدِ سفید» نمی‌بینند، هر چند فضای غالب آثار دریافتی «خاکستری» رنگ است.
شهرام جباری زادگان افزود: در میان آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره، آثاری وجود دارد که تصویر روشنی از ترافیک را ترسیم کرده، هر چند تعداد این آثار محدود است.
وی با بیان این که در آثار دریافتی وجوه متفاوت ترافیک از زوایای مختلف به تصویر در آمده، اظهار کرد: در این میان ترسیم زشتی‌های ترافیک و آثار آن از جمله آلودگی هوا و نیز زیبایی‌های این پدیده از جمله تصاویری مرتبط با توسعه حمل و نقل عمومی و استفاده شهروندان از وسایل نقلیه عمومی، جای تامل دارد.
جباری زادگان با اشاره به این که محور حمل و نقل و ترافیک به عنوان نخستین محور جشنواره مشکات مورد استقبال دور از انتظار شهروندان قرار گرفت، تصریح کرد: تهرانی‌ها ترافیک را به عنوان یک مشکل مشترک به رنگ خاکستری می‌بینند.
معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: هر چند ترافیک به عنوان مساله اول پایتخت، دغدغه مشترک مدیریت شهری تهران و شهروندان تهرانی است اما متاسفانه به نظر می‌رسد دولت مردان نسبت به این دلمشغولی مردم پایتخت عنایت چندانی ندارند.
گفتنی است نخستین جشنواره مشکات در محور حمل و نقل و ترافیک ساعت 15 امروز با حضور سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک و  سید محمد هادی ایازی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سردار حسین رحیمی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و شهروندانی که در سه بخش شامل کودک و نوجوان، غیر حرفه‌ای و حرفه‌ای در این جشنواره برگزیده شده‌اند، در «خانه هنرمندان ایران» برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها