امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41238
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف در حاشیه مراسم بهره‌برداری آزمایشی از نیمه جنوبی خط ۳ متروی تهران در پاسخ به این پرسش  که تاکنون ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف در حاشیه مراسم بهره‌برداری آزمایشی از نیمه جنوبی خط ۳ متروی تهران در پاسخ به این پرسش  که تاکنون برنامه‌های برای مدیریت جدید شهرداری تهران ارائه کرده اید، گفت: بنده تجربه گذشته را دارم. روزی که در شورای چهارم بنده را برای ارائه برنامه دعوت کنند مشخصا برنامه های خود را ارائه می کنم.

وی ادامه داد: بنده به صورت غیر رسمی با تمامی اعضای شورای شهر که داوطلب بودند، مذاکراتی داشته‌ام.

شهردار تهران گفت: یک جلسه غیر رسمی با اعضای ۳۱ نفره شورای چهارم شهر تهران که حدود ۴ ساعت به طول انجامید داشته‌ام و در این جلسه بیش از ۲ ساعت از عملکرد شهرداری در  سالیان گذشته صحبت کرده و یک ساعت و نیم دیگر اعضای شورا سوالات خود را پرسیدند.

وی بیان کرد: معاونان بنده در جلسات با حضور ۳۱ نفر اعضای شورای شهر حضور داشتند.

قالیباف گفت: بنده گزارش از عملکرد و و  ضعیت شهرداری را ارائه کرده ام.

 شهردار تهران ادامه داد: شورای چهارم نیز از ۲ جناح اصولگرار و اصلاح طلب تشکیل شده و بنده از دوستان اصلاح طلب نیز درخواست کرده ام به عنوان شهردار جلسه ای د ر خصوص عملکرد شهرداری داشته باشیم و تاکنون پاسخ درخواست بنده را نداده‌اند.

وی گفت: هر نامزد شهرداری تهران برنامه خود را ارائه می دهد و بنده نیز برنامه خود را ارائه می دهم. شهر طرح تفصیلی و برنامه منطبق با طرح ۵ ساله دارد و نمی شود هر کس بر اساس شنیده های خود برنامه‌ای را ارئه دهد و باید برنامه‌ها بر اساس اصول و قواعد مدیریت شهری باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها