امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41246
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 56
«ماهر مرهج» دبیرکل حزب «الشباب» سوریه از احزاب معارض نظام «بشار اسد»، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، منفعت وطن را بالاتر از منافع سیاسی ...

«ماهر مرهج» دبیرکل حزب «الشباب» سوریه از احزاب معارض نظام «بشار اسد»، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، منفعت وطن را بالاتر از منافع سیاسی خواند و تاکید کرد: هرچند در صف معارضان نظام سوریه هستیم ولی منافع وطن را بالاتر از هر منفعت دیگری می‌دانیم و لذا گردان‌هایی برای اجرای عملیات استشهادی و هدف قرار دادن منافع آمریکا در منطقه خاورمیانه تشکیل دادیم.

وی با اشاره به عزم آمریکا و متحدانش برای حمله محدود به سوریه، گفت: ما در حزب الشباب در اوج آمادگی برای رویارویی با هر گونه جنگ علیه سوریه هستیم.

مرهج با هشدار نسبت به پیامدهای حمله به سوریه، یادآور شد که در صورت دخالت متحدان سوریه و پاسخ به حمله خارجی، در آن صورت این حمله غربی به سوریه به جنگی باز تبدیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه گروه‌های تندرو به منظور اتهام نیروهای نظام سوریه، از سلاح شیمیایی علیه ارتش سوریه استفاده کرده‌اند، افزود: هر کسی دلیلی مبنی بر استفاده نظام دمشق از سلاح شیمیایی دارد باید در رسانه‌ها مطرح سازد.

این فعال سیاسی سوری، مواضع غرب مبنی بر حمله به سوریه را عامل گرفتاری آنها دانست و تاکید کرد: غربی‌ها به منظور حفظ آبروی خود نمی‌توانند از مواضعشان عقب نشینی کنند و لذا به نظر می‌‌رسد که زمان این حمله بسیار نزدیک است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها