امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4125
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۵
تعداد بازدید: 114
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامد علامتی در جمع مسئولان ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامد علامتی در جمع مسئولان این تشکل دانش‌آموزی اظهار داشت: ارتقای معرفت دینی و سیاسی و همچنین شکوفایی استعدادهای علمی و فرهنگی دانش‌آموزان از جمله رویکردهای این اتحادیه طی سه دهه فعالیت خود بوده‌ است.
وی افزود: تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی همواره اولویت کاری این اتحادیه بوده و با تکیه بر نیروهای فعالش در استان‌ها و توانمندی‌های گسترده دانش‌آموزان خلاق و مبتکر، نقش مهمی را در ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و معرفتی در سطح مدارس کشور ایفا کرده‌ است.
علامتی تصریح کرد: هم‌ اکنون نیز که شاهد فعالیت و ایفای نقش جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب در بدنه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم با در نظر گرفتن اصول و اهداف تبیین شده این تشکل دانش‌آموزی به سوی ارتقای کیفی خدمات ارائه شده به دانش‌آموزان گام بر می‌داریم.
وی افزود: در همین راستا نیز در طول سال تحصیلی شاهد برپایی نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های علمی، معرفتی و تشکیلاتی، مسابقات و جشنواره‌های فرهنگی و ادبی هستیم و هم‌اکنون بیش از 40 درصد دانش‌آموزان کشور را تحت پوشش خود قرار داده‌ایم.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه فعالیت‌های انجمن‌های اسلامی فقط در مدارس متوسطه صورت می‌گرفت، طی برنامه‌ریزی به عمل آمده از ابتدای سال تحصیلی جدید مدارس راهنمایی کل کشور نیز از خدمات و فعالیت‌های علمی، فرهنگی و معرفتی این اتحادیه بهره‌مند خواهند شد.
علامتی افزود: برای اجرای این مهم زیرساخت‌های توسعه‌ای در قالب مباحث آموزشی و سخت‌افزاری به صورت آزمایشی در 10 استان کشور طی دو سال اخیر فراهم شد و امیدواریم این مهم از ابتدای سال تحصیلی ۹۳ـ۹۲در همه استان‌های کشور اجرایی ‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار