امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۰۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4126
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۵
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پانصدوچهل‌وچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز با حضور 14 نفر از اعضا برگزار شد. * در جلسه امروز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پانصدوچهل‌وچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز با حضور 14 نفر از اعضا برگزار شد.

* در جلسه امروز نیز عباس شیبانی عضو شورای شهر تهران همانند جلسات گذشته زودتر از دیگر اعضای شورا در جلسه حاضر شد.

* جلسه امروز شورا رأس ساعت 9:20 و با تلاوت آیاتی از قرآن توسط حسن بیادی آغاز شد.

* مهدی چمران، هادی ساعی، علیرضا دبیر، حسن بیادی، حمزه شکیب، عباسی شیبانی، خسرو دانشجو، رسول خادم، حبیب کاشانی، محمدعلی نجفی، پروین احمدی‌نژاد، معصومه آباد، مرتضی طلایی و معصومه ابتکار از حاضرین جلسه و احمد مسجد جامعی از غایبین جلسه امروز بودند.

* مهدی چمران در نطق پیش از دستور جلسه به چند موضوع از جمله سالروز شوراها، روز کارگر، روز شهادت استاد شهید مطهری و همچنین ولادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد.

* در جلسه امروز بررسی طرح الزام شهرداری تهران به تدوین برنامه جامع آموزش، توانمندسازی و سازماندهی زنان برای مشارکت در حفظ، ارتقا و مدیریت سلامت و محیط زیست شهری در دستور کار شورا قرار گرفت که این طرح مخالفین و موافقین خود را داشت.

* در ادامه بررسی طرح اشاره شده بحث‌ها و مجادله‌ای بین معصومه ابتکار و خسرو دانشجو در حین بررسی طرح انجام شد که در ادامه دانشجو خطاب به ابتکار گفت: شما می‌خواهید با حمایت از این طرح از تریبون اینجا برای بحث‌های انتخاباتی استفاده کنید.

* اعضای شورای شهر تهران در ادامه بررسی طرح فوق موارد و تذکرات متعددی دادند که در نهایت طرح اشاره شده با کمی اصلاحات و حذف تبصره چهارم به تأیید اعضای شورای شهر قرار گرفت.

* حبیب کاشانی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز در جلسه امروز با اشاره به اینکه ما کار کارشناسی می‌کنیم و خدای ناکرده صدمه‌ای نمی‌زنیم گفت: باید هر خانمی که توانایی داشته باشد در بحث مدیریت قرار بگیرد و از نظر قانونی، شرعی و عرفی درست نیست که ما به شهرداری تهران بگوییم بانوان را در حوزه مدیریت قرار بدهد و این خلاف است.

* کاشانی خاطرنشان کرد: هر مرد به سه زن علاقه دارد (مادر، خواهر و زن) سه زنی هستند که مردان به آن علاقه دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار