امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41270
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 69
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه دیلی استار، صدها نفر از مردم استرالیا امروز شنبه علیه حمله احتمالی ارتش ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه دیلی استار، صدها نفر از مردم استرالیا امروز شنبه علیه حمله احتمالی ارتش آمریکا به سوریه تجمع اعتراضی برپا کردند.

معترضان که در مقابل کاخ مارتین در سیدنی جمع شده بودند با خود پالاکاردهایی حمل می‌کردند که روی آن نوشته شده بود؛ «دست از سوریه بردارید» و «جنگ در سوریه را متوقف کنید».

«جاسمین سعادت» سخنگوی معترضان گفت: امروز ما اینجا با هم متحد هستیم. ما با دولت و مردم سوریه همراه هستیم و به باراک اوباما می‌گوییم که هرگز نباید بشار اسد را دیکتاتور خطاب کنید و به جای مردم سوریه تصمیم گیری کنید.

وزیر خارجه آمریکا شب گذشته طی گزارشی مدعی شد که حملات شیمیایی صورت گرفته در سوریه به دست نیروهای دولتی انجام شده و دولت بشار اسد باید به خاطر آن تنبیه شود.

طی روزهای گذشته در کشورهای مختلف از جمله در آمریکا در واکنش به اقدام احتمالی ارتش آمریکا در سوریه تجمع‌های اعتراضی مختلفی برپا شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار