امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4128
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۵
تعداد بازدید: 121
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: از ابتدای اردیبهشت عضوگیری مجدد خبرنگاران در سرای روزنامه‌نگاران آغاز شده است که تا پایان ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: از ابتدای اردیبهشت عضوگیری مجدد خبرنگاران در سرای روزنامه‌نگاران آغاز شده است که تا پایان اردیبهشت نیز ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران افزود: در حال حاضر سرای روزنامه‌نگاران دارای 2500 عضو رسمی و 900 عضو باشگاهی است.

وی اضافه کرد: افرادی که مایل به عضویت در این سرا هستند باید هم‌اکنون در یکی از رسانه‌ها (مکتوب، دیداری، شنیداری و ...) مشغول فعالیت باشند.

امرایی متذکر شد: افراد متقاضی برای ثبت نام می‌توانند به صورت حضوری به سرای روزنامه‌نگاران مراجعه یا از طریق ارتباط با روابط عمومی سرای روزنامه‌نگاران مدارک مورد نیاز را ایمیل کنند.

وی افزود: مدارک مورد نیاز، معرفینامه از رسانه مربوطه، کپی کارت خبرنگاری، کپی کارت ملی، کپی صفحه اول شناسنامه، دو قطعه عکس سه در چهار و فرم درخواست برای عضویت را شامل می‌شود.

امرایی درباره تسهیلاتی که برای اعضای سرای روزنامه‌نگاران در نظر گرفته شده خاطرنشان کرد: تخفیف بیمه تصادفات خودرو، تخفیف بیمه شخص ثالث، تخفیف بیمه آتش‌سوزی، تخفیف برای بازدید از اماکن تاریخی استان‌های همدان و کرمانشاه، استفاده از کتابخانه تخصصی سرای روزنامه‌نگاران و تخفیف 30 درصدی بلیت در مجموعه تئاتر شهر و مجموعه ایرانشهر و ... از جمله تسهیلات در نظر گرفته شده برای اعضا است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها