امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41283
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیانوش غریب پور؛ دبیر ششمین دوسالانه تصویرگری گفت: زمان و مکان برگزاری دوسالانه تصویرگری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیانوش غریب پور؛ دبیر ششمین دوسالانه تصویرگری گفت: زمان و مکان برگزاری دوسالانه تصویرگری نهایی شده است و این دوسالانه نهم آبان ماه با برگزاری افتتاحیه و اهدای جوایز برگزیدگان در موسسه فرهنگی هنری صبا آغاز می شود.

غریب پور در ادامه گفت: تصویرگران تا 14 شهریور ماه فرصت دارند از طریق سایت دوسالانه به نشانیwww.2salane.irثبت نام کنند و آثار خود را ارسال کنند.

دوسالانه امسال در سه بخش تصویرگری کتاب های منتشر شده 10 سال اخیر در دو گروه سنی خردسال – کودک و نوجوان، بخش موضوعی جهان نورها و سایه ها در سه گروه سنی خردسال – کودک و نوجوان و جوان و بخش استعداد جوان برای تصویرگرانی که به ادبیات داستانی علاقه دارند اما کتاب منتشر نکرده اند برگزار می شود. بخش غیر رقابتی دوسالانه نیز با عنوان دنیای جدید تصویرگری برگزار می شود.

ششمین دوسالانه تصویرگری از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری انجمن فرهنگی- هنری تصویرگران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر آبان ماه در تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها