امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41286
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
فاطمه رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تصریح کرد: مجمع نمایندگان تهران با شورای شهر چهارم جلسه ای پیرامون آشنایی ، تبادل نظر ، تامل و همفکری در جهت ...

فاطمه رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تصریح کرد: مجمع نمایندگان تهران با شورای شهر چهارم جلسه ای پیرامون آشنایی ، تبادل نظر ، تامل و همفکری در جهت رفع مشکلات تهران، بیان دیدگاه ها در خصوص مسائل عمرانی فرهنگی اجتماعی شهر تهران، بررسی راههای تامین بودجه طرحها و پروژه ها و اعلام نظر در مورد نحوه انتخاب شهردار تهران بود.

وی همچنین گفت: همه نماینده ها متفق القول بودند در جهت تعیین شهردار، بیان شاخص ها می تواند راهگشا باشد. کارآمدی برنامه ریزی و تجربه و همینطور سابقه کاری و سیاسی فرد مورد نظر در انتخاب شهردار موثر است. چه بسا سابقه سیاسی در اولویت است. به طوری که معتقدیم اگر فردی سابقه سیاسی خوبی نداشته باشد و در جریانات فتنه نقشی داشته باشد باید از او پرهیز شود.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس نهم شورای اسلامی تاکید کرد: ادامه فعالیت قالیباف می تواند برای تهران مثمر ثمر واقع شود، زیرا در مدتی که وی تصدی تهران را داشت خیلی از گره های کور شهر تهران باز شد. انشاله با انتخاب مجدد ایشان با توجه به تخصص کارآمدی و تجربه و سابقه خوبی که در مسائل شهرداری دارند، این جریان تداوم داشته باشد.

رهبر با بیان اینکه اعضای شورای شهر دوره چهارم به دو گروه و جناح سیاسی تبدیل شده اند توضیح داد: نیمی از شورای تهران را اصلاح طلبان و نیمی را اصولگرایان تشکیل داده اند که هر کدام برای خود کاندیدایی دارند. اما امیدواریم انتخاب شهردار فراتر از گرایش های سیاسی صورت بگیرد و در نهایت فردی شایسته انتخاب شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها