امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41288
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
حجت‌الاسلام حمید رسایی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسه هفته گذشته نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و همچنین برخی ...

حجت‌الاسلام حمید رسایی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسه هفته گذشته نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و همچنین برخی از منتخبین مردم در شورای چهارم تهران، اظهار داشت: این جلسه در فضای صمیمی و با حضور 31 نفر از نمایندگان مجلس و شورای شهر برگزار شد.

وی تصریح کرد: موضوعات متعددی در جلسه اعضای شورای شهر و نمایندگان مجلس مطرح شد که اگر بخواهیم به سرفصل‌های این موضوعات بپردازیم باید به بحث مشکلات شهر تهران و همچنین به تعامل شورا و مجلس اشاره کنیم.

رسایی خاطرنشان کرد: بحث مشکلات شهر تهران و برخی از کاستی‌هایی که هم اکنون وجود دارد موضوعی بود که بین اعضای شورا و مجلس مطرح شد که برای رفع این موضوع تعامل شورا و مجلس بسیار مفید خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین شاخص‌های شهردار تهران و همچنین انتخاب شهردار قوی و شجاع برای تهران موضوع دیگر جلسه اعضاء شورا و نمایندگان مجلس بود. 

وی گفت: فردی باید شهردار شود که تعامل خوبی با دولت، نمایندگان مجلس جهت رفع مسائل و مشکلات تهران و تحقق مطالبات شهروندان داشته باشد.

رسایی ادامه داد: خوشبختانه اصلاح‌طلبان شورای شهر نیز بر موضوع غیرسیاسی بودن شهردار تأکید دارند و امیدواریم با تعامل اعضاء شورای شهر فردی غیرسیاسی برای شهرداری تهران انتخاب شود و این فرد بتواند در ارتقای سطح فرهنگی و خدماتی تهران موفق باشد.

وی تأکید کرد: مطمئناً انتخاب فرد سیاسی برای شهرداری تهران هزینه‌های زیادی برای شهروندان خواهد داشت ضمن اینکه در انتخاب شهردار باید بسیاری از مسائل را رعایت کرد.

رسایی خاطرنشان کرد: کسی که توسط مجلس شورای اسلامی در انتخابات شوراها رد صلاحیت شود گزینه خوبی برای شهرداری تهران نیست و اعضای شورای شهر باید به این موضوع توجهی ویژه‌ای داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها