امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41297
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به کار ...

حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به کار جهادی مورد تأکید مقام معظم رهبری اظهار داشت: صورت مسئله کار جهادی سند چشم‌انداز 20 ساله برنامه پنجم توسعه و مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام است که مقام معظم رهبری می‌فرمایند برای تحقق این موراد باید جهادی کار کرد.

وی اجتهاد و مجاهدت را معنای لغوی و هم‌خانواده جهاد عنوان و تصریح کرد:‌ کار جهادی کار طاقت‌فرسا و بیش از توانایی عادی است. بنابراین مسئولان کشور باید همیشه در تلاش باشند.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز در تولید، مصرف، کیفیت، بهره‌بری دچار مشکل هستیم خاطرنشان کرد: باید همت و تلاش کنیم تا این وضع را تغییر دهیم.

حجت‌الاسلام اکرمی به الگوی مصرف نیز اشاره و از الگوی فعلی انتقاد و اظهار کرد: امروز در خانه‌ها، کارخانه‌ها و ادارات فرهنگی و برق، آب و سوخت‌های اضافی مصرف می‌شود که باید این رویه را تغییر و به مقدار نیاز استفاده شود.

وی با بیان اینکه امروز در کشور 470 میلیارد تومان نقدینگی شناور است،‌ گفت: باید این نقدینگی را به سمت تولید، حمل و نقل و خدمات انتقال دهیم تا سبب اشتغال‌زایی، رونق در تولید و افزایش صادرات شود و در نهایت کشور به خودکفایی برسد.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: با توجه به روی کار آمدن اعتدال و ایجاد رویه اتحاد و وحدت باید بکوشیم تا یک جهاد اخلاقی نیز صورت بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار