امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4130
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۵
تعداد بازدید: 107
ناصرالدین اسلامی فرد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس افزود: این رسانه به عنوان تنها خبرگزاری در حوزه زنان معتقد است که مطالبات جامعه زنان باید بر ...

ناصرالدین اسلامی فرد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس افزود: این رسانه به عنوان تنها خبرگزاری در حوزه زنان معتقد است که مطالبات جامعه زنان باید بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب باشد.

اسلامی فرد افزود: این خبرگزاری وظیفه خود می‌داند در ایام انتخابات ریاست جمهوری گفتمان سازی در حوزه زنان را با توجه به منویات مقام عظمای ولایت پیگیری و برنامه‌های کاندیداها در حوزه زنان را با معیار فوق بررسی کند.

مدیرعامل خبرگزاری وفا در خصوص بازگشایی مجدد این خبرگزاری گفت:خبرگزاری زنان 8 سال سابقه فعالیت دارد که در این مدت هیچ گونه تخلف مطبوعاتی نداشته و در حیطه قانون و با رعایت اخلاق رسانه‌ای فعالیت داشته است اما سال گذشته بر اساس کج سلیقگی برخی مسئولان در وزارت ارشاد و ناآگاهی ایشان مسائل حقوقی این مشکل برای خبرگزاری ایجاد شد.

اسلامی فرد ادامه داد: با رأی مرجع قضایی همزمان با ایام میلاد حضرت زهرا (س) و با همکاری تعدادی از خانواده های معظم ایثارگران فعال در حوزه رسانه این رسانه ولایتمدار مجدداً در حوزه زنان فعالیت مجدد خود را آغاز می‌کند.

وی از بانوان ایرانی علاقه‌مند به فعالیت رسانه‌ای برای همکاری با این خبرگزاری دعوت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها