امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41308
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، نظر سنجی‌ها نشان می‌دهد که حدود دو سوم از فرانسویان (64 درصد) با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، نظر سنجی‌ها نشان می‌دهد که حدود دو سوم از فرانسویان (64 درصد) با اقدام نظامی ائتلاف جهانی در سوریه مخالف هستند. این نظرسنجی را  موسسه ( BVA) انجام داده است.

نظرسنجی مشابهی روز پنجشنبه حاکی از آن بود که 58 درصد از فرانسویان به «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور این کشور در زمینه اقدام نظامی احتمالی اعتقادی ندارند.40 درصد نیز با این اقدام مخالفند و 2 درصد نیز در این زمینه نظری ندارند.34 ردصد نیز از این اقدام استقبال کردند.

نتیجه این نظرسنجی شبیه به نتیجه نظرسنجی است که همین موسسه در مارس 2011 ؛ 2 هفته پیش از حمله نظامی به لیبی انجام داده بود. در آن زمان نیز فقط 36 درصد از فرانسویان از این اقدام حمایت کرده بودند.

چندی‌ پیش استفاده از سلاح‌های شیمیایی در حالی صورت گرفت که بازرسان سازمان ملل به درخواست دولت سوریه به دمشق سفر کرده بودند تا درباره یک حمله شیمیایی دیگر که چند ماه پیش در منطقه خان‌العسل صورت گرفته بود، تحقیق کنند.

دولت سوریه هر گونه استفاده از سلاح‌های شیمیایی را رد کرده و به بازرسان سازمان ملل اجازه داده در مناطقی که ادعا می‌شود دولت سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده تحقیق کنند.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها