امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41310
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در بیانیه‌ای تصمیم دولت‌های غربی برای اقدام نظامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در بیانیه‌ای تصمیم دولت‌های غربی برای اقدام نظامی در سوریه را محکوم کرد. متن بیانیه این اتحادیه که در پایگاه اطلاع‌رسانی آن منتشر شده، بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ

هر نیرویی در قدرت دارید برای مقابله با آنها [دشمنان] آماده سازید
 

بار دیگر شاهد به صدا در آمدن ناقوس جنگ علیه ملّتی مستقل از طرف چند کشور استعماری به سرکردگی حاکمان شیطان صفت آمریکا و متحدان غربی آن می‌باشیم. کشورهایی که در سوابق خود جز جنگ، کشتار، و تاراج ثروت‌های ملّی سایر کشورها چیزی در پرونده خود ندارند. نمونه بارز آن حمله به ویتنام، افغانستان، عراق و ... می‌باشد که نتیجه آن منجر به کشته شدن بیش از یک میلیون انسان بی‌گناه به دلایل واهی گردید.

در شرایط کنونی دوباره نظاره‌گر تهدیدات چند کشور استکباری که خود را «جامعه ی جهانی» می‌پندارند می‌باشیم که به بهانه شعار دفاع از بشریّت در صدد نابودی بشریّت با آغاز جنگی خانمان‌سوز علیه کشور سوریه هستند. جنگی که بی‌شک به سوریه محدود نخواهد بود و ابعاد بسیار وسیع‌تر و نامعلومی را با خود به همراه خواهد آورد.

آمریکا بر اساس ادعای دروغین «جنگ با ترورسیم» مسلمانان بسیاری را در سال‌های اخیر به خاک و خون کشیده است در صورتی که در بحران سوریه به حمایت گروه‌های تکفیری برخاسته است؛ گروه‌های تروریستی‌ای که با توجه به عملکرد آنها در یک دهه گذشته می‌توان به سادگی پی به آن برد تنها اهداف دول استعماری را تامین نموده‌اند. بی‌شک ادعای آمریکا مبنی بر استفاده ارتش سوریه از سلاح‌های شیمیایی بهانه دروغین دیگری برای مداخله نظامی در سوریه و حمایت از القاعده و جلوگیری از پیروزی‌های پی در پی دولت قانونی این کشور علیه گروه‌های تکفیری می‌باشد.

سوریه در حال حاضر در خط مقدّم مقاومت علیه نقشه‌های شوم مستکبرین جهان در منطقه به شمار می‌رود و از همین رو آمریکا و متحدان غربی آن در صدد مداخله نظامی جهت تغییر توازن قوا به نفع تروریست‌های تکفیری بر آمده‌اند. اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن محکوم کردن استفاده از هرگونه سلاح کشتار جمعی اعم از شیمیایی، بیولوژیک و اتمی در هر نقطه از جهان لازم می‌داند یاد آور شود ملت شریف جمهوری اسلامی ایران نیز از قربانیان سلاح‌های شیمیایی که توسط آمریکا در اختیار دیکتاتور مخلوع عراق قرار گرفته شده بود می‌باشد و از همین رو از سازمان‌های ذی‌صلاح درخواست می‌شود که با بررسی دقیق و منصفانه، مسبب واقعی حادثه استفاده از سلاح‌های شیمیایی در سوریه مشخص، معرفی و محکوم گردد.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در انتها ضمن محکوم کردن تهدیدات نظامی برای مداخله در بحران سوریه، همگام و همراه با آحاد شریف ملّت ایران گوش به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دامت برکاته) بوده و آمادگی کامل خود را برای اجرای فرامین معظم‌له اعلام می‌دارد.

رَ‌بَّنَا أَفْرِ‌غْ عَلَیْنَا صَبْرً‌ا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْ‌نَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِ‌ینَ

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا
 
  انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها