امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41320
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 85
«حسین مقدم‌کیا» دبیر طرح ملی تلاوت در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تمدید مهلت نام‌نویسی در ...

«حسین مقدم‌کیا» دبیر طرح ملی تلاوت در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تمدید مهلت نام‌نویسی در دور جدید طرح تا 25 شهریور‌ماه خبر داد و گفت: دور جدید طرح ملی تلاوت از دهه دوم مهر‌ماه 1392 آغاز می‌شود که مهلت نام‌نویسی در طرح تا 25 شهریور‌ماه تمدید شده است.

وی از برگزاری آزمون استعداد‌یابی پس پایان نام‌نویسی‌ها خبر داد و گفت: علاقه‌مندان با حضور در مؤسسات منتخب پس از نام‌نویسی لوح فشرده تلاوت تقلیدی را دریافت و در تاریخ تعیین شده توسط مؤسسات در آزمون استعداد‌یابی شرکت می‌کنند.

افزایش استان‌های مجری طرح به 15 استان

مقدم‌کیا از افزوده شدن پنج استان به استان‌های مجری طرح ملی تلاوت خبر داد و گفت: امسال هشت استان متقاضی افزوده شدن به طرح ملی تلاوت هستند، که با بررسی‌های به عمل آمده پنج استان شامل؛ «یزد»، «همدان»، «سمنان»، «قم» و «قزوین» به استان‌های مجری طرح افزوده شدند.

برای تبلیغات گسترده به بودجه نیاز‌مندیم

دبیر طرح ملی تلاوت قرآن کریم در خصوص تبلیغات طرح گفت: به منظور تبلیغات طرح بنر، پوستر و بروشور‌هایی طراحی و تولید شده که به استان‌ها ارسال می‌شود، همچنین برنامه اصلی ما برای تبلیغات، ارائه برنامه‌ها از طریق صدا و سیما، مطبوعات و خبرگزاری‌ها است که موضوع هزینه‌های آن را در جلسه هفته آینده در معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد مطرح می‌کنیم، تا با رسیدن بودجه بتوانیم تبلیغات گسترده‌ای را برای طرح آغاز کنیم.

برگزاری جلسات سنتی تلاوت برای شرکت‌کنندگان طرح

مقدم‌کیا از برگزاری جلسات هفتگی تلاوت قرآن کریم برای شرکت‌کنندگان در طرح تلاوت خبر داد و گفت: از امسال تلاش می‌کنیم برای شرکت‌کنندگان جلساتی مانند جلسات سنتی تلاوت برگزار کنیم تا آنها به صورت عملی با تلاوت آشنا شوند و اساتید اشکالات آنان را بهتر شناسایی کنند، همچنین قصد داریم شرکت‌کنندگان را با حضور در این جلسات با تلاوت در مجامع عمومی‌ آشنا کنیم.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها