امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41328
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 60
مجید جلیل امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: طرح آزادسازی معاملات مسکن مهر به کمیسیون عمران مجلس و وزارت راه و شهرسازی مربوط است ...

مجید جلیل امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: طرح آزادسازی معاملات مسکن مهر به کمیسیون عمران مجلس و وزارت راه و شهرسازی مربوط است و رابطه با این موضوع باید کارشناسی عمل کرد.

وی افزود: موضوع آزادسازی معاملات مسکن مهر یا باید توسط دولت و وزارت راه و شهرسازی ارائه شود و یا از طریق طرحی توسط مجلس پیگیری شود.

جلیل تصریح کرد: طرح آزاد سازی معاملات مسکن به کاری کارشناسی و دقیق نیاز دارد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در مورد اظهارات مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های مسکن کارکنان دولت نسبت به آزادسازی معاملات مسکن مهر، گفت: مسکن مهر تنها امید اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد جامعه برای خانه‌دار شدن محسوب می‌شود برهمین اساس اگر این پروژه نیز وارد بازار سوداگری شود دیگر هیچ روزنه امیدی باقی نخواهد ماند.

جلیل افزود: در شرایط کنونی حوزه مسکن آنچنان پیچیده است که اگر قرار باشد طرح مسکن مهر نیز وارد کل بازار مسکن شود، مسکن مهری دیده نخواهد شد.

وی تصریح کرد: کمیسیون عمران مجلس با طرح آزادسازی معاملات مسکن مهر مخالف است، چراکه باید پذیرفت این موضوع نیاز به کاری کارشناسی دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر افق و آینده بازار مسکن مشخص نیست، اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی تازه وارد میدان کار شده و نیاز به زمان دارد.

انتهای پیام/68004/ع30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها