امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41329
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرهای متعددی از گزینه‌های تصدی پست‌های مختلف در بانک مرکزی و وزارت اقتصاد ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرهای متعددی از گزینه‌های تصدی پست‌های مختلف در بانک مرکزی و وزارت اقتصاد وجود دارد که برخی آنها جالب توجه است.

یک مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس از تمایل بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برای همکاری با رامین پاشایی فام خبر داد و گفت: هم شخص وزیر اقتصاد و هم رئیس کل بانک مرکزی به دنبال استفاده از مدیرعامل فعلی بانک سپه و معاون اقتصادی سابق بانک مرکزی هستند.

گفته می‌شود طیب نیا خواهان حضور پاشایی فام در معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد است و از طرف دیگر بانک مرکزی هم می‌خواهد از وی در پست قائم مقامی این بانک استفاده کند.

علاوه بر رامین پاشایی فام، گفته می‌شود اکبر کمیجانی که سابقه معاون اقتصادی بانک مرکزی را در کارنامه خود داراست هم یکی از گزینه‌های جدی برای معاونت اقتصادی بانک مرکزی است.

از طرف دیگر افرادی مانند پرویز مقدسی عضو سابق هیئت مدیره بانک ملی ایران، ‌احمدی عزیزی مدیرعامل بانک ملی PLC لندن و حمید برهانی برای عضویت در هیات عامل بانک مرکزی مطرح هستند. همچنین محمد جعفر مجرد معاون سابق ارزی بانک مرکزی یکی از گزینه‌های اصلی برای تصدی معاونت ارزی است.

انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها