امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41335
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 107
مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره موضوع انتخاب شهردار آینده تهران با ...

مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره موضوع انتخاب شهردار آینده تهران با اشاره به جلسه چهارشنبه گذشته اعضای شورای شهر چهارم با مجمع نمایندگان شهر تهران، گفت: مسئله انتخاب شهردار و شاخص‌های پیرامون آن در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: نمایندگان شهر تهران با توجه به اهمیت تهران به عنوان ام‌القری کشورهای اسلامی بر لزوم انتخاب فردی که بتواند شاخص‌ های اسلامی پررنگ کرده و دارای تجربه اعتمادبرانگیز باشد، تاکید کردند.

شاکری با اشاره به دغدغه مجمع نمایندگان شهر تهران درباره انتخاب شهردار آینده این شهر، تصریح کرد: در این جلسه برخی نمایندگان این موضوع را مطرح کردند که اعضای شورای شهر باید از گزینش افرادی که صلاحیت آنها حتی برای انتخابات شورای شهر نیز رد شده، پرهیز کنند.

وی با اشاره به تجربه مدیریتی کسب شده از سوی محمدباقر قالیباف در طول 8 سال مدیریت بر شهر تهران، افزود: شعار آقای روحانی استفاده از افراد امتحان پس داده است و هم‌اکنون نیز افرادی در دولت ایشان هستند که چندین دوره سابقه وزارت دارند؛‌ با همین معیار آقای قالیباف گزینه مناسبی برای این جایگاه است.

شاکری اضافه کرد: به نظر می‌رسد اکثریت اعضای شورای شهر تهران به معیارهای مطرح شده از قبیل کارآمدی و داشتن تجربه کافی، تمایل دارند.

عضو شورای شهر تهران در ادامه تصویب تفریغ بودجه سال‌های 92 و 91، 90 در آخرین روزهای شورای شهر سوم را یادآور شد و ادامه داد: با تصویب این تفریغ شایعه‌‌های پیرامون هزینه‌های شهرداری نیز از بین رفت.

وی با اشاره به جلسه خود با یکی از مدیران مترو، خاطرنشان کرد: این مدیر مترو به من گفت که میزان پیشرفت مترو در زمان محسن هاشمی دو و نیم کیلومتر در سال بوده ولی هم‌اکنون به 17 کیلومتر در سال رسیده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار