امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41338
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین همایش ملی فناوری‌های نوین دریایی با توجه به تأکید فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر «پیوستگی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین همایش ملی فناوری‌های نوین دریایی با توجه به تأکید فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر «پیوستگی کار، ابتکار و قانع نشدن به دستاوردهای کنونی» توسط نیروی دریایی ارتش برگزار می‌شود.

دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر بدنبال این است تا با برگزاری این همایش بستری مناسب جهت هم‌اندیشی و تبادل اطلاعات فعالان حوزه دریا را فراهم کند.

پهپادهای دریاپایه، سامانه‌های پیشرفته کمک ناوبری، دفاع سایبری در دریا، تجهیزات و تسلیحات هوشمند، پدافند غیرعامل در حوزه دریا، طراحی و ساخت شناورهای سطحی و زیرسطحی، جنگ آکوستیک(جنگاک)، نقش فناوری نانو در دریا، جنگ الکترونیک در دریا، سامانه‌های رانش پیشرفته در شناورها، لجستیک و زنجیره تأمین دریایی، کاربرد لیزر و اپتیک در دریا، شبیه‌سازهای دریایی و رزم شبکه محوردریایی از جمله محورهای این همایش است.

نخستین همایش ملی فناوری‌های نوین دریایی به میزبانی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر به مدت دو روز از 12 شهریور برگزار می شود.

در حاشیه این همایش 15 کارگاه آموزشی و نمایشگاه جنبی برپا خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار