امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41342
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 77
الیاس نادران عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ...

الیاس نادران عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره گزینه‌های مطرح برای حضور در شهرداری تهران، گفت: گزینه جدی شورای شهر مشخص است که رای بالایی هم دارد.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر ملاحظات مربوط به انتخاب شهردار تهران را می‌دانند، تصریح کرد: شورای شهری‌ها می‌دانند که تغییر در مدیریت شهری تهران باید دلیلی داشته باشد و در غیر این صورت بهتر است مدیریت فعلی ادامه پیدا کند.

نادران عملکرد محمدباقر قالیباف را در شهرداری تهران مطلوب توصیف کرد و افزود: گزینه‌هایی که برای شهرداری تهران مطرح هستند، نه از قالیباف توانمندترند نه سابقه مدیریتی بیشتری دارند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت با بیان اینکه محمدباقر قالیباف دارای کادر مدیریتی قدرتمند است، تصریح کرد: قالیباف در انتخاب اطرافیان خود به سخنان دلسوزان و دغدغه‌مندان گوش فرا می‌دهد و برای همین مدیرانی کارآمد و دلسوز در کنار خود دارد.

وی در پایان تاکید کرد که بعید می‌داند تغییر جدی در ریاست شورای شهر در شهرداری تهران رخ دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها